Kdo jsme?

Jsme tým mladých, nadšených lidí a odborníků nejen v oboru školního nábytku.

Jsme také hrdými tvůrci značky , se kterou již někteří z Vás dlouhé roky spolupracují nebo o ní minimálně slyšeli.

Za řadu let v tomto oboru jsme Vám přinesli mnoho inovativních prvků a právě teď Vám představujeme naší perlu - nábytek, který splyne s každou metodou výuky, nábytek, který Vám dodá odvahu a podnítí ve Vás touhu experimentovat.

MIMICRA - nábytek, který s Vámi splyne.

Náš tým se skládá z oddělení vývoje, který pro Vás navrhuje a testuje novinky, které posléze naleznete v našem sortimentu. Ti nejšikovnější grafici a programátoři Vám vytváří příjemné prostředí pro nákup a zajišťují bezpečnost našeho internetového obchodu. V neposlední řadě je tu náš tým milých odborníků, se kterými komunikujete Vy, naši zákazníci.

Firma SKOLATO se od počátku snaží co nejméně škodit naší planetě. Veškerá administrativa a komunikace s Vámi, našimi zákazníky, probíhá elektronicky. V našich kancelářích nenajdete téměř žádný papír. Vámi objednané zboží, pokud je to možné, zavážíme spolu s dalšími zakázkami. Vnitropodniková komunikace také probíhá elektronicky, za pomoci nejmodernějších programů a aplikací, tímto se SKOLATO stává efektivnějším a v konečném důsledku tím šetří peníze Vám, našim zákazníkům.