DIDA STOOL PRO

7 025,00 Kč s DPH

5 805,79 Kč (bez DPH)

Žákovská židle na plynovém pístu, s opěrkou rukou a podpěrou nohou, s ergonomicky tvarovaným sedákem poskytuje pohodlné sezení během vyučovacích hodin. Umožňuje zdravé sezení ve školách. Inteligentní sedák je uzpůsobený jak pro opření zad tak pro podepření přední strany těla. V této pozici nic nepřekáží nohám a studenti tak nejsou nuceni setrvat v jedné pozici celý den.

Barva
Množství

POPIS


Školní židle na kolečkách DIDA STOOL PRO s opěrkami rukou spojuje mnohaleté zkušeností v oblasti vzdělávacího nábytku s designem zaměřeným na moderní vzdělávání. Židle je velmi stabilní a robustní a díky plynovému pístu umožňuje nastavení výšky. Navržena byla pro všestranné využití ve vzdělávacích prostorech. Univerzálními, kvalitními židlemi DIDA STOOL PRO můžete vybavit celou školu, skvělé jsou především pro specializované učebny.


Žákovská židle DIDA STOOL PRO je nabízena ve velikosti 6 (rozpětí výšky sedu 57 - 82 cm) a je vhodná především pro studenty středních škol.

Židle DIDA Taburete - moderní vybavení do škol

Výběr ze 6 barev

Ash Grey

Židle DIDA Taburete - moderní vybavení do škol

Cayenne

Židle DIDA Taburete - moderní vybavení do škol

Green Olive

Židle na kolečkách DIDA Taburete - moderní vybavení do škol

Nordic

Židle DIDA Taburete - moderní vybavení do škol

Powder Blue

Židle DIDA Taburete na kolečkách - moderní vybavení do škol

Valencia Yellow

Židle DIDA Taburete do školních učeben


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI


  • kvalitní, ergonomicky tvarovaný sedák nabízený v 6 barvách

  • velikost 6 - možnost nastavení výšky od 57 do 82 cm

  • univerzální použití

  • 5 koleček zajišťující tichý provoz

  • pětiramenný plastový kříž

  • kovová konstrukce

  • podpěra nohou

  • opěrky rukou


Židle na kolečkách DIDA Taburet


ŠKOLNÍ ŽIDLE ZAJIŠŤUJE SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA


Školní židle DIDA STOOL PRO nabízí maximální pohodlí a díky ergonomicky tvarovanému sedáku a opěráku zajišťuje správné držení těla a napomáhá tak udržet pozornost během vyučovacích hodin.


Vytvarovaný úchop usnadňuje přemisťování židlí. Jednoduše tak přizpůsobíte učební prostor každé formě výuky. Zádová opěrka poskytuje nejen správnou oporu zad, ale umožňuje také pohodlný odpočinek paží, ideální pro ty, kteří preferují boční sezení.


Ergonomická židle DIDA Classic

NOVÝ POHLED NA VZDĚLÁNÍ


"Mise spočívala ve vytvoření nadčasové vzdělávací židle pro příští generace."


Kolekce židlí DIDA byla navržena tak, aby se přizpůsobila dynamice současné výuky. Inovativní výukové metody a nové technologie zásadně proměnily přístup k vzdělávání. Došlo k posunu od výuky založené na tradičním výkladu, kde byl žák v pasivní pozici, k dynamickému školství, ve kterém je žák aktivním účastníkem výuky.

Židle DIDA Stool Pro - moderní vybavení do škol


TO NEJLEPŠÍ Z KOLEKCE DIDA


Kolekce židlí DIDA je vyrobena z materiálů, které byly pečlivě vybrány pro maximální uživatelský komfort a dlouhou životnost. Pro sedák byly využity plastové materiály, které nabízejí příjemný povrch, komfort, pohodlí a snadnou údržbu. Konstrukce židlí je kovová a zaručuje stabilitu a odolnost. Díky použité technologii vstřikování byl vytvořen jednoduchý produktu s vysokou pevností, aniž by se ztratil ergonomický komfort při sezení.


Židle DIDA jsou navrženy pro vzdělávací prostředí a nejsou omezeny pouze na učebny. Pokrývají tak potřeby celého vzdělávacího prostoru od učeben, přes jídelnu, až po laboratoře.


Ergonomická židle DIDA Classic

Židle DIDA Stool Pro - moderní vybavení do škol
Ergonomická židle DIDA Stool Pro

TAC580B

Také se Vám může hodit